BEZMAKSAS piegāde uz Latvijas Pasts pakomātiem visā Latvijā!

Asinsspiediena mērītāji

Filtri
Pielietoti filtri: Noņemt visus
Kategorija
Akcija
Cena, €
Zīmols
Forma
Vecums
Dzimums
Izcelsmes valsts
Atcelt filtrus
B.WELL PRO-33 + adapteris augšdelma tonometrs, 1 gab.

Automātiskais tonometrs PRO-33 – vienkāršs un precīzs tonometrs spiediena mērīšanai, kuram jābūt katra cilvēka mājās.

Lasīt vairāk
-30%
B.WELL PRO-33 + adapteris augšdelma tonometrs, 1 gab.
2799 3999
B.WELL MED-57 apakšdelma tonometrs, 1 gab.

B.Well MED-57-mūsdienīgs tonometrs uz apakšdelma ar paplašinātām funkcijām. Inovatīvā tehnoloģija Intellect Active ļauj veikt mērījumus precīzi, ātri un saud...

Lasīt vairāk
-30%
B.WELL MED-57 apakšdelma tonometrs, 1 gab.
2519 3599
B.WELL MED-63 mehāniskais tonometrs, 1 gab.

B.Well MED-63 ērts mehāniskais tonometrs komplektā ar stetoskopu. Pateicoties iebūvētam stetoskopam un manšetei ar gredzenu, MED-63 ir derīgs pat patstāvīgai...

Lasīt vairāk
-30%
B.WELL MED-63 mehāniskais tonometrs, 1 gab.
1399 1999
B.WELL PRO-35 + adapteris augšdelma tonometrs, 1 gab.

B.Well PRO-35 tonometrs – drošs palīgs tiem, kas seko savam spiedienam. PRO-35 veiks precīzu mērījumu un uzreiz novērtēs rezultātu.

Lasīt vairāk
-30%
B.WELL PRO-35 + adapteris augšdelma tonometrs, 1 gab.
3219 4599
B.WELL MED-55 augšdelma tonometrs, 1 gab.

Tonometrs MED-55 nodrošina uzlabotu precizitāti, pateicoties 3check tehnoloģijai.

Lasīt vairāk
-30%
B.WELL MED-55 augšdelma tonometrs, 1 gab.
3709 5299
B.WELL MED-53 augšdelma tonometrs, 1 gab.

B.Well MED-53 – ierīce cilvēkiem, kuriem svarīga precizitāte un komforts izmantošanā. Inovatīvā tehnoloģija Intellect Active ļauj veikt mērījumus precīzi, āt...

Lasīt vairāk
-30%
B.WELL MED-53 augšdelma tonometrs, 1 gab.
3499 4999
LITTLE DOCTOR LD-71A augšdelma tonometrs, 1 gab.

Asinsspiediena mērīšanas komplekts mājas lietošanai.

Lasīt vairāk
-20%
LITTLE DOCTOR LD-71A augšdelma tonometrs, 1 gab.
1629 2036
MICROLIFE BP B1 Classic augšdelma tonometrs, 1 gab.

Šis asinsspiediena mērītājs ir paredzēts asinsspiediena mērīšanai cilvēkiem vecumā no 12 gadiem.

Lasīt vairāk
-20%
MICROLIFE BP B1 Classic augšdelma tonometrs, 1 gab.
4655 5819
EVOLU Intelligent augšdelma tonometrs, 1 gab.

Augšdelma arteriālā asinsspiediena mērītājs EVOLU Intelligent.

Lasīt vairāk
-20%
EVOLU Intelligent augšdelma tonometrs, 1 gab.
5767 7209
MICROLIFE BP B3 Comfort PC augšdelma tonometrs, 1 gab.

Ērta mīksta manšete ar mazgājamu apvalku ilgstošai un higiēniskai lietošanai.

Lasīt vairāk
-50%
MICROLIFE BP B3 Comfort PC augšdelma tonometrs, 1 gab.

Drīz būsVai man iegādāties asinsspiediena mērītāju?

Asinsrite nodrošina organismu ar dzīvībai nepieciešamo skābekli un barības vielām. Veselīgs asinsspiediens ļauj tev baudīt dzīvi, kustēties un justies labi. Lielisks palīgs sirds un asinsvadu sistēmas veselības uzturēšanai var būt asinsspiediena mērītājs.

Kā asinsspiediena mērītājs var tev palīdzēt

Bieži vien paaugstināts asinsspiediens nerada pamanāmus simptomus vai rada simptomus, kam var būt arī citi skaidrojumi, piemēram, nogurumu, galvassāpes, nervozitāti, miega traucējumus. Tādēļ asinsspiediena mērītājs var ieviest skaidrību un palīdzēt laicīgi identificēt paaugstināta asinsspiediena problēmu. Neārstēts paaugstināts asinsspiediens parasti rezultējas zemākā dzīves kvalitātē, jo tas var radīt nespēku, elpas trūkumu, reiboņus. Tāpat augsts asinsspiediens ievērojami palielina infarkta, insulta un asinsvadu slimību risku

Savukārt tiem cilvēkiem, kas jau aktīvi mēģina pazemināt asinsspiedienu ar medikamentiem, uzturu, fiziskām aktivitātēm un citām dzīvesveida pārmaiņām, asinsspiediena mērītājs ir vienīgais rīks, kas norādīs, vai rīcības plāns ir efektīvs.

Kam nepieciešams asinsspiediena mērītājs

Asinsspiediena mērītājs ir noderīgs ikvienam, neskatoties uz to, vai cilvēks jau atrodas kādā no riska kategorijām. Problēmas ar asinsspiedienu parasti nav tūlītēji pamanāmas, tādēļ nepārbaudoties tu nevari būt drošs, ka tava asinsrites veselība nav apdraudēta. Regulāra asinsspiediena mērītāja lietošana ļauj pamanīt novirzes no normas un rīkoties, lai novērstu to cēloņus.

Tomēr īpašu uzmanību savas asinsrites veselībai būtu jāvelta un asinsspiediena mērītāju regulāri būtu jālieto cilvēkiem, kas ir vecāki par 40 gadiem, kam jau konstatētas sirds un asinsvadu problēmas, cukura diabēts, nieru darbības problēmas, cilvēkiem ar lieko svaru, paaugstinātu holesterīna līmeni, smēķētājiem un tiem, kuru tuviem radiniekiem ir bijuši agrīni infarkti vai insulti. 

Rezultāts, ko vēlies redzēt savā asinsspiedena mērītājā

Optimāls asinsspiediens cilvēkam jebkurā vecumā ir 120/80 mm Hg. Pirmais no skaitļiem raksturo augšējo jeb sistolisko asinsspiedienu — asinsspiedienu sirds saraušanās brīdī, bet otrais skaitlis apraksta apakšējo jeb diastolisko asinsspiedienu - spiedienu brīdī, kad sirds atslābst un gatavojas nākamajam ciklam. Ja asinsspiediena mērītājs uzrāda rezultātu 140/90 mm Hg un augstāku, tas uzskatāms par paaugstinātu asinsspiedienu, un ir jākonsultējas ar ģimenes ārstu par to, ko darīt, lai šo problēmu risinātu. Jo augstāki asinsspiediena rādītāji, jo augstāki veselības riski. Vairums asinsspiediena mērītāju uzrādīs arī pulsu. Normāls pulss miera stāvoklī ir 60-18 sitienu minūtē.

Kādu asinsspiediena mērītāju izvēlēties

Asinsspiediena mērītāji jeb tonometri ir plaši pieejami aptiekās. Asinsspiediena mērītāji neatšķiras pēc to fundamentālajiem darbības principiem, bet noteikti modeļi var būt vairāk vai mazāk piemēroti konkrētiem lietotājiem. Piemēram, jāņem vērā, ka modeļi ar plašākām funkcijām, piemēram, tādi, kas saglabā mērījumu datus tiešsaistē, var būt sarežģīti lietošanā cilvēkiem ar zemāku tehnisko pratību. Vienlaikus, šādi asinsspiediena mērītāji ar savu daudzfunkcionalitāti var būt ļoti noderīgi tiem, kam tehnoloģiju apguve nesagādā grūtības. 

Parasti asinsspiediena mērītāji ir jālieto, uzliekot to aproci uz augšdelma, bet ir modeļi, kas mēra spiedienu no apakšdelma. Šādi asinsspiediena mērītāji būs vairāk piemēroti cilvēkiem līdz 40 gadu vecumam, jo jaunākiem cilvēkiem asinsvadi atrodas tuvāk ādai, un mērījumi būs precīzāki. 

Pirms asinsspiediena mērītāja iegādes izmēri savas rokas apkārtmēru un salīdzini to ar ražotāja informāciju par to, kādām rokām ierīces ir piemērotas. Asinsspiediena mērītājiem var būt dažāda izmēra aproces. 

Lasi vairāk par asinsspiediena mērītāja izvēli šeit un nebaidies jautāt farmaceitam par to, kāda izvēle būs tev labāk piemērota.

Kā izmantot asinsspiediena mērītāju

Lai ar asinsspiediena mērītāju izdarītie mērījumi būtu korekti, nepietiek spiedienu mērīt tikai vienreiz. Visprecīzākie rezultāti tiks iegūti, ja spiedienu mērīsi dažādos dienas laikos — uzreiz pēc pamošanās, pēc brokastīm, pēcpusdienā, pirms gulētiešanas. Mērījumus vēlams atkārtot vairākas dienas pēc kārtas. Jāņem vērā, ka fiziskas slodzes laikā un stresa apstākļos spiediens būs paaugstināts, tādēļ pēc tiem jānogaida vismaz desmit minūtes pirms asinsspiediena mērītāja izmantošanas. 

Spiediens jāmēra, sēžot mierīgi an nesakrustotām kājām, asinsspiediena mērītājam atrodoties uz kailas rokas, nesarunājoties mērījuma laikā. Mērījumu neveic uzreiz pēc kofeīna saturošu dzērienu lietošanas vai smēķēšanas.

Noliekot asinsspiediena mērītāju malā

Asinsspiediena mērītāja izmantošana ir solis pretī veselīgam asinsspiedienam, tomēr galvenais darbs paaugstināta asinsspiediena novēršanai jāveic pēc mērījumu veikšanas. Asinsspiedienu ietekmē dzīvesstila faktori, bet nopietni paaugstināta asinsspiediena gadījumā, visticamāk, ārsts noteiks arī medikamentu lietošanu. Lai cīnītos ar paaugstinātu asinsspiedienu, tiek rekomendētas sekojošas dzīvesveida pārmaiņas:

  • Regulāras fiziskās aktivitātes
  • Alkohola patēriņa samazināšana
  • Smēķēšanas atmešana
  • Veselīgs uzturs (neēst par daudz, ēst mazāk trekni, samazināt sāls daudzumu uzturā, ēst vairāk augļu, dārzeņu un pilngraudu produktu
  • 7-8 miega stundas katru dienu.