RHINITIX pilieni, 10 ml

EMERGOPHARM SP.Z.O.O.SP..K.
RHINITIX pilieni, 10 ml
-40%

RHINITIX pilieni, 10 ml

EMERGOPHARM SP.Z.O.O.SP..K.

Rhinitix ir medicīniska ierīce ar tiksotropiskām īpašībām, kas nodrošina visu komponentu vienmērīgu izkliedi un ilgāku saskari ar deguna gļotādu.

Skaits:
€ 969 € 581
Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.
Pieejamība

Ir noliktavā

Piegāde
  • BEZMAKSAS piegāde 220 aptiekās Latvijā.
  • Omniva pakomāti – 1,99 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Circle K DUS stacijās – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Latvijas Pasta pakomāti – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Piegāde ar kurjeru – 2,50 EUR. Bezmaksas piegāde virs 40,00 EUR.

Rhinitix ir medicīniska ierīce ar tiksotropiskām īpašībām, kas nodrošina visu komponentu vienmērīgu izkliedi un ilgāku saskari ar deguna gļotādu. Tiksotropiskās īpašības novērš preparāta notecēšanu pa deguna gļotādas virsmu, un rezultātā tiek panākta spēcīgāka aizsardzība un izturīgāks mitrinošais slānis. Rhinitix ir atbalstoša un diskomfortu novērsoša medicīniska ierīce vīrusu izraisītu un bakteriālu deguna gļotādas infekciju ārstēšanai. Pateicoties tiksotropiskajām īpašībām, Rhinitix pārklāj deguna gļotādu ar aizsargājošu slāni, kas aizsargā pret baktēriju un vīrusu, piemēram, rinovīrusu un koronavīrusu, pielipšanu, penetrāciju un izplatīšanos un tādējādi veicina līdzsvara atjaunošanos kairinātajā gļotādā, tā stiprinot organisma dabiskās aizsargspējas. Rhinitix neizraisa pieradumu un nesatur konservantus.

Forma pilieni
Vecums Bērniem
Pusaudžiem
Pieaugušajiem
Produkta veids Medicīnas un rūpnieciskas preces

Rhinitix jālieto vismaz 3 reizes dienā, vienu devu katrā nāsī.

Pieaugušie un bērni no 1 gada vecuma: 1 deva katrā nāsī 3 reizes dienā. Ja pēc 7 dienām nav vērojams uzlabojums vai pašsajūta ir pasliktinājusies, jākonsultējas ar ārstu.

Bērniem Rhinitix deguna aerosols jālieto pieaugušo uzraudzībā.

Ja nepieciešams, Rhinitix var lietot ilgāku laiku. Lūdzam ņemt vērā, ka Rhinitix nav zāles; ja simptomi saglabājas ilgāk par 7 dienām, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Higiēnas apsvērumu dēļ un lai izvairītos no mikroorganismu pārnešanas, vienu Rhinitix iepakojumu drīkst lietot tikai viens cilvēks.

Lietošanas norādījumi:

Rhinitix deguna aerosols ir paredzēts lietošanai tikai un vienīgi deguna dobumā.

Pirms lietošanas rūpīgi attīriet degunu. Turot iepakojumu vertikāli uz augšu, aptuveni 15 sekundes enerģiski sakratiet pudelīti, lai sastāvdaļas sajauktos (A diagramma), noņemiet aizsarguzgali (B diagramma) un 3-4 reizes nospiediet sūknīti, līdz aplikatorā parādās preparāts vai līdz Rhinitix medicīnas ierīces izdalās aerosols (C diagramma). Uzmanīgi ievietojiet galu degunā. (Ne pārāk dziļi! D diagramma). Katrā nāsī iesmidziniet vienu devu, pretējo nāsī tikmēr turot aizspiestu. Pēc lietošanas uzlieciet iepakojumam aizsarguzgali

Attīrīts ūdens, sojas pupu eļļa, glicerīns, ksilīts, emulgatori, kapa karagināns, fukoidāns, totarols, tokoferola acetāts, EDTA nātrija sāls, Sibīrijas baltegles eļļa.

Jums ir ieteikums vai jautājums?

Rakstiet mums, izmantojot formu

Atstājiet savu atsauksmi