SENI San Plus uroloģiskie ieliktņi, 30 gab.

TZMO

SENI San Plus uroloģiskie ieliktņi, 30 gab.

TZMO

Lielisks risinājums cilvēkiem ratiņkrēslos, tiem, kas ir pilnīgi bez pārvietošanās spējām vai ar lieko svaru.

Skaits:
€ 1572 € 1493
Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.
Pieejamība

Ir noliktavā

Piegāde
  • BEZMAKSAS piegāde 220 aptiekās Latvijā.
  • Omniva pakomāti – 1,99 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Circle K DUS stacijās – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Latvijas Pasta pakomāti – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Piegāde ar kurjeru – 2,50 EUR. Bezmaksas piegāde virs 40,00 EUR.

Lielisks risinājums cilvēkiem ratiņkrēslos, tiem, kas ir pilnīgi bez pārvietošanās spējām vai ar lieko svaru.

Elpojošie anatomiski pielāgotie ieliktņi San Seni Plus ir lielisks risinājums cilvēkiem, kam vajadzīgs produkts ar augstāku absorbēšanas spēju, kā uroloģiskie ieliktņi smagas urīna nesaturēšanas gadījumiem. Tie var tikt izmantoti arī fēču nesaturēšanas gadījumā. San Seni Plus nodrošina: ideālu pielāgošanos ķermenim, uzticamu aizsardzību pret sānu noplūdēm, nepatīkamās smakas mazināšanu, ātru un efektīvu absorbēšanu, brīvu ādas elpošanu, minimālu alerģisku reakciju risku, garantēti perfekti pieguļ ķermenim un ir viegli maināmi, jo tiek fiksēti ar elastīgām saturošajām apakšbiksēm, brīvas kustības un diskrētumu. Uz produkta ir slapjuma indikators, kas norāda, kad tas ir jāmaina.

Zīmols SENI
Forma uroloģiskie ieliktņi
Vecums Pieaugušajiem
Senioriem
Īpašības Bez lateksa
Dzimums Sievietēm

Produkta fiksēšana stāvot kājās – patstāvīgi vai ar aprūpētāja palīdzību. Novelciet saturošās bikses līdz gurnu vidum. Aktivizējiet produktu pirms uzlikšanas. Ielieciet anatomiski pielāgotas formas ieliktni starp kājām, ar absorbējošo pusi uz augšu. Atcerieties, ka autiņbikšu platākā daļa ir aizmugurē, bet šaurākā – priekšā. Sakārtojot anatomiski pielāgotas formas ieliktni, pārliecinieties, ka tas cieši pieguļ ķermenim. Pārliecinieties, ka ieliktnis labi pieguļ kājstarpē. Pavelciet uz augšu saturošās apakšbikses, lai tās noturētu autiņbikses vietā. Pēc tam, kad esat pavilkuši uz augšu saturošās bikses, sakārtojiet autiņbikses, pārliecinieties, ka tās labi pieguļ un malas nav ielocījušās.

Produkta fiksēšana guļošam cilvēkam. Stāvot blakus gultai, novelciet bikses līdz gurnu vidum. Salieciet vienu kāju ceļgalā. Pagrieziet pacientu uz sāniem, un pēc higiēnas procedūrām ielieciet aktivizētu anatomiski pielāgotas formas ieliktni starp viņa kājām, liekot absorbējošo pusi uz augšu. Atlociet anatomiski pielāgotas formas ieliktņa aizmugurējo daļu, lai nodrošinātu, ka tas labi pieguļ, pārliecinieties, ka slapjuma indikators ir vienā līnijā ar mugurkaulu. Izvelciet priekšā ieliktņa priekšējo daļu, sakārtojot to kājstarpē. Apveliet pacientu uz muguras un uzvelciet saturošās apakšbikses, viegli paceļot viņu no sāniem.

Jums ir ieteikums vai jautājums?

Rakstiet mums, izmantojot formu

Atstājiet savu atsauksmi