SENI Super Plus XXLarge (160-210 cm) autiņbiksītes , 10 gab.

TZMO
SENI Super Plus XXLarge (160-210 cm) autiņbiksītes , 10 gab.
-10%

SENI Super Plus XXLarge (160-210 cm) autiņbiksītes , 10 gab.

TZMO

Klasiskās elpojošās viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses Seni Super Plus ir lieliska un uzticama aizsardzība nesaturēšanas gadījumā.

Skaits:
€ 1231 € 1108
Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.
Pieejamība

Ir noliktavā

Piegāde
  • BEZMAKSAS piegāde 220 aptiekās Latvijā.
  • Omniva pakomāti – 1,99 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Circle K DUS stacijās – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Latvijas Pasta pakomāti – 1,85 EUR. Bezmaksas piegāde virs 29,99 EUR.
  • Piegāde ar kurjeru – 2,50 EUR. Bezmaksas piegāde virs 40,00 EUR.

Klasiskās elpojošās viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses Seni Super Plus ir lieliska un uzticama aizsardzība nesaturēšanas gadījumā.

Augstas kvalitātes elpojošās viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses Seni Super  Plus ir lielisks risinājums cilvēkiem ar vidēju un stipru nesaturēšanu. Ideāli pielāgotas ķermenim, elastīgas, ar mitruma indikatoru un papildus sānu malām, kas nodrošina sausma un drošības sajūtu lietošanas laikā. Vairākkārt lietojami aizdares klipši. Tās nodrošina: ideālu pielāgošanos ķermenim un lielisku sausuma sajūtu (elastīgā vidukļa josta priekšā un aizmugurē kopā ar dubultajām elastīgajām līmlentām) ātru un efektīvu absorbēšanu, nepatīkamās smakas samazināšanu, uzticamu aizsardzību pret sānu noplūdēm, brīvu ādas elpošanu, minimālu alerģisku reakciju risku, iespēju vairākas reizes atvērt un aizvērt autiņbikses, tās var izmantot gan urīna, gan fēču nesaturēšanas gadījumā. Seni Super Plus viss vienā autiņbiksēm ir dubultais slapjuma indikators, kas parāda, kad autiņbikses jāmaina.

Zīmols SENI
Forma autiņbiksītes
Vecums Pieaugušajiem
Senioriem
Dzimums Sievietēm
Vīriešiem
Produkta veids Kosmētika un higiēnas preces

Fiksējiet viscaur gaisa caurlaidīgas autiņbikses pie ķermeņa, esot stāvus – patstāvīgi vai ar kopēja palīdzību. Ielieciet viscaur gaisa caurlaidīgas autiņbikses starp kājām, izveidojot laivas formu. Pielāgojiet viscaur gaisa caurlaidīgās autiņbikses priekšā un aizmugurē tā, lai tās cieši piegulētu augumam. Izmantojiet elastīgos lipekļus, lai aiztaisītu autiņbikses; sāciet ar aizmugures lipekļiem, viegli pielipinot tos augšup. Pēc apakšējo lipekļu aiztaisīšanas, nostipriniet augšējos, sakārtojot autiņbikses vidukļa daļā. Pēc aiztaisīšanas pārliecinieties, ka autiņbikses nerīvē ķermeni. Produkta nostiprināšana gulošam cilvēkam: stāviet pie gultas malas un salieciet vienu kāju ceļgalā. Pagrieziet pacientu uz sāniem, un pēc higiēnas procedūru veikšanas palieciet aktivizēto viscaur gaisa caurlaidīgas ieliktni zem pacienta. Novietojiet pacientu uz muguras, iztaisnojiet kājas un pavelciet ieliktņa salocīto spārniņu. Pavelciet produktu uz priekšu un sakārtojiet kājstarpē. Izmantojiet elastīgos lipekļus, lai aiztaisītu autiņbikses sāciet ar aizmugures lipekļiem, viegli pielipinot tos augšup. Pēc apakšējo lipekļu aiztaisīšanas, nostipriniet augšējos, sakārtojot autiņbikses vidukļa daļā. Pēc aiztaisīšanas pārliecinieties, ka autiņbikses nerīvē ķermeni.

Jums ir ieteikums vai jautājums?

Rakstiet mums, izmantojot formu

Atstājiet savu atsauksmi